Xerox DuraPaper
11. augusta 2014
Xerox Optimidoc
13. augusta 2014

DuraDocumentPaper je tretí do rodiny syntetických materiálov Xerox. Je odolný proti roztrhnutiu a čiastočne vodovzdorný. Jedná sa o najekonomickejšie, menej odolné riešenie. Ide však o materiál, ktorý je oproti DuraPaperu a Premium NeverTearu jednoducho ohýbateľný a pôsobí „najpapierovejším“ dojmom. Dôvodom je to, že materiál je zložený z 3 neoddeliteľných vrstiev, z ktorých dve vonkajšie sú papierové a väčšiu odolnosť zaisťuje vnútorná polyesterová vrstva. Vďaka papierovému povrchu má materiál veľmi dobrý prechod zariadením a skvelú priľnavosť tonera.

Pre väčšiu ekonomickosť tlače je materiál obojstranne potlačiteľný, je možné ho tiež bez problémov popisovať ceruzkou či perom. Je určený predovšetkým pre farebnú a čiernobielu laserovú tlač. Rovnako ako ďalšie syntetické materiály, i DuraDocument Paper je ideálny pre často používané dokumenty, materiály vyžadujúce dlhý čas archivácie a vďaka ľahkému skladaniu tiež pre tvorbu brožúr a podobných aplikácií.

DuraDocumentPaper je jedinečný trojvrstvový materiál špeciálne vyvinutý pre farebnú digitálnu tlač. Je odolný proti roztrhnutiu a čiastočne vodovzdorný. Jedná sa o najekonomickejšie a zároveň najmenej odolné riešenie medzi syntetickými materiálmi Xerox. Ide však o materiál, ktorý je oproti DuraPaperu a Premium NeverTearu jednoducho ohýbateľný a pôsobí „najpapierovejším“ dojmom. Vďaka papierovému povrchu má tiež veľmi dobrú prechodnosť zariadením a skvelú priľnavosť tonera.

Materiál – trojvrstvový materiál – papier/polyester/papier – obojstranne potlačiteľný
Odolnosť – odolný voči roztrhnutiu, čiastočne vodovzdorný
Využitie – často používané dokumenty, materiály vyžadujúce dlhý čas archivácie, mapy, luxusné brožúrky a pod.

Vlastnosti:
Formát SRA3
Opacita >95%
Gramáž 50gsm / 36 mikrónov / 50 gsm
Dostupnosť materiál materiál je dostupný len po objednaní. Doba dodania min. 10 dní.

Tento spotrebný materiál môžete kúpiť tu

Veľkosť Rozmery (mm) Gramáž (gsm) Katalóg Listov v boxe Listov v balíčku
SRA3 320×450 50/36m/50 007R96123 1 200

Zaujal vás tento materiál?

Radi Vám poskytneme viac informácií.
T: +421 48 472 72 27
E: objednavky@cpo.sk